top of page

İLETİŞİM

WHATSAPP

0533 290 7784

 

E-POSTA

info@bualinir.comTELEFON

Tel: 0312 442 5514

ADRESİMİZ

MERKEZ

Prof. Aziz Sancar Caddesi No:39/10

Çankaya Ankara

İletiniz için teşekkürler!

Sık Sorulan Sorular

Biz Kimiz

bualinir.com, 2010 yılında faaliyete başlayan Long-Age Health altında operasyonunu sürdüren bir platformdur. bualinir.com'u kuran ekip olarak, her birimiz ilaç ve ilaç dışı sağlık ürünleri konusunda en az 20 yıllık deneyime sahibiz. Sitemizdeki ürünleri sizlere sunarken sadece bu alandaki profesyonel deneyimlerimiz ile değil, doğal, sağlıklı, insana ve çevreye saygılı bir yaşamı hayat felsefesi haline getirmiş insanlar olarak çalıştığımızı belirtmek isteriz. bualinir.com'daki tüm ürünler; kendi ilgili mevzuatlarına göre üretilmiş/ithal edilmiş, kontrolleri yapılmış orijinal ürünlerdir. Beşeri Tıbbi Ürünler kapsamına giren herhangi reçeteli veya reçetesiz ilacı sizlere sunmuyoruz.  Takviye, kozmetik, gıda, temizlik veya ev eşyası olsun, temin ettiğimiz tüm ürünleri sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmamız dileğiyle...

Orijinal Ürün ve Garanti

bualinir.com adresinde satılan tüm ürünler, üretici, ithalatçı veya ecza/itriyat depolarından temin edilen, üretici veya ithalatçı garantisindeki faturalı ürünlerdir. Hepsi, orijinal ambalajlarında adınıza kesilmiş fatura ile size gönderilir. Son kullanma tarihi olan ürünlerde, miat problemi olmadığını beyan ve taahhüt ederiz.

Güvenli Ödeme

bualinir.com olarak kullanıcı verilerinizi korumaya kararlıyız. 

Sitemizle iletişiminiz sırasında;

SSL sertifikası (güvenli giriş katmanı), siz site ziyaretçilerimizin sitemizi bir HTTPS bağlantısı üzerinden görüntülemesine olanak tanır. Tarayıcınız ve ziyaret ettiğiniz site arasındaki bağlantıyı korur. Hiper Metin Aktarım Protokolü Güvenli (HTTPS), tarayıcınızın sitelerle iletişim kurduğu güvenli protokoldür. HTTPS sitelerini kullanırken veriler şifrelenir ve doğrulanır ve bu nedenle güvence altına alınır.

Sitemiz üzerinden ödeme yaptığınızda;

3D Secure, internet üzerinden yapılan alışverişlerin daha güvenli bir hale gelmesi için Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bir güvenlik sistemidir. Ödeme işleminizi tamamlamak için telefonunuza gelen güvenlik kodunu girmenizi zorunlu hale getiren 3D Secure, kart bilgileriniz başkaları tarafından ele geçirilse de bu kişilerin alışveriş yapabilmesini engeller ve elektronik güvenliğinizi sağlamış olur. Sistemin Visa kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified By Visa", Mastercard kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir.

 

Sipariş Teslimatı

Satın aldığınız malın satış ve teslimi ile ilgili olarak, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalar geçerlidir. 

100TL üzeri siparişlerde mal sevkiyat masrafı olan kargo ücreti bizim tarafımızdan karşılanır.  

Mal, satın alma işlemi hafta içi saat 16:00’dan, Cumartesi günleri ise saat 13:00’den önce yapıldığı takdirde genel olarak aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Satın alınan malın www.bualinir.com tarafından kargoya teslim süresi satın alma işlemi sırasında aksi belirtilmedikçe 7 iş gününü geçemez.  Satın alınan mal bu süre içerisinde kargo firmasına teslim edilmez ise, sözleşmeyi sona erdirebilirsiniz.

Satın aldığınız malı teslim almadan önce mutlaka muayene edin; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı malı kargo şirketinden teslim almadan iade edin.

Detaylı bilgi için Teslimat, Garanti ve İade Şartlarını inceleyin.

 

İade ve Cayma Hakkı

Satın aldığınız malı, size veya gösterdiğiniz adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, bize iletişim bilgilerimiz üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin iade edebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve cayma şartları için Teslimat, Garanti ve İade Şartları ile Ön Bilgilendirme Formu nu inceleyin.

bottom of page